LOGOTIPO KŪRIMAS

Logotipas yra pati svarbiausia įmonės įvaizdžio dalis, kurios dėka įmonė tampa lengvai ir greitai atpažįstama. Geras logotipas turi būti išsiskiriantis, lengvai įsimenamas. Jei, vos tik pagalvojus apie tam tikrą įmonę, prieš akis matome jos logotipą (pvz.: Twitter, Apple), galite būti tikri – šis logotipas puikus. Logotipas yra neatsiejama įmonės dalis visą jos gyvavimo laikotarpį, tad sukurti logotipą, kuris būtų tinkamas, yra labai svarbu. „Inter Svetainė“ komanda Jums sukurs kelis skirtingus logotipo variantus, iš kurių galėsite pasirinkti tinkamiausią.

VIZITINIŲ KORTELIŲ MAKETAI

Pagrindiniai kontaktai vienoje vietoje – patogumas klientui, partneriui bei Jūsų įvaizdžio dalis. Mūsų komanda sumaketuos Jums vizitinės kortelės variantą pagal Jūsų pageidavimus ir naujausias tendencijas. Pateiksime keletą skirtingų maketų variantų nuo klasikinio iki neįprasto dizaino. Kiekvienam darbuotojui galime sukurti individualią vizitinę kortelę. Labai svarbu, kad Jūsų vizitinė kortelė patrauktų dėmesį, ypač jei Jums dažnai tenka konkuruoti su tas pačias paslaugas teikiančiomis įmonėmis. Būkite pastebimi!

VISO INTERNETINIO ĮVAIZDŽIO SUKŪRIMAS

Esate naujokai versle ar tiesiog atėjo laikas atsinaujinti? Įpūskite šviežio oro gurkšnį savo įmonės įvaizdžiui! „Inter Svetainė“ komanda – tai Jūsų asmeninis internetinio įvaizdžio konsultantas! Drauge su savo partneriais mes sukursime Jums visapusišką firminį stilių, pradedant nuo spalvų parinkimo bei šrifto ir baigiant verslo dovanomis. Nors logotipas yra kertinė firminio įvaizdžio dalis, kiti dizaino elementai yra ne ką mažiau svarbūs. Firminiai blankai, vokai, aplankai, bloknotai, lapelių blokai, firminiai drabužiai gali tapti Jūsų reklamos dalimi, malonia dovana verslo klientams ar paprasčiausiu būdu atkreipti būsimo kliento dėmesį. Leiskite mums sukurti Jūsų naują įmonės veidą.

ILIUSTRAVIMO IR GRAFINIO DIZAINO PASLAUGOS

Internetinis įvaizdis neapsiriboja vien tik tinklapio, logotipo bei firminio stiliaus sukūrimu, kartais įmonei reikia visiškai naujo personažo, pakuotės dizaino ar iliustruoto reklamos stendo, kuris patrauktų kiekvieno būsimo kliento dėmesį. Galbūt svarbiam įmonės paminėjimui yra reikalingas ir proginio atviruko ar iliustruotos dovanos sukūrimas. Jei Jūs turite bet kurį iš šių poreikių, mes Jums padėsime. Mūsų gabūs dizaineriai sukurs Jums viską, ką apima grafinis dizainas ir iliustravimo paslaugos. Džiaukitės nauju produktu, o mes didžiuosimės dar vienu patenkintu klientu. Peržiūrėti galeriją

SERVERIO PASLAUGOS

Internetinėms svetainėms, elektroninio pašto laiškams, duomenų bazėms, įvairioms laiko planavimo programoms yra reikalinga vieta, kur visą sukauptą informaciją būtų galima laikyti. Šiam tikslui yra teikiamos serverio paslaugos – tai duomenų saugykla, užtikrinanti sklandų internetinių svetainių veikimą. Renkantis vieną iš mūsų siūlomų tinklapių planų Jūs gaunate serverio paslaugas vieneriems metams nemokamai, o po to šias paslaugas galite užsisakyti papildomai. Mes Jums suteiksime neribojamą srautą bei neribojamą vietą visiems Jums svarbiems internetiniams projektams talpinti.

PAIEŠKOS SISTEMŲ OPTIMIZAVIMAS (SEO)

Jūs turite internetinę svetainę – tai puiku! Bet to nepakanka, kad Jūs būtumėte matomi tiems, kurie apie Jus nežino. Paieškos sistemų optimizavimas, tai įrankis leisiantis Jūsų interneto svetainę iškelti į pirmuosius Google puslapius ir būti tarp lyderių. Juk būti žinomam - kiekvienos įmonės tikslas. Paieškos sistemų optimizacija, kitiems geriau žinoma kaip SEO, yra pakankamai ilgas procesas. Yra daug veiksnių lemiančių paieškos rezultatų išsidėstymą, tokių kaip turinio kokybiškumas, originalumas, informacijos unikalumas, tinklapio tvarkingumas ir daugybė kitų. Reikia turėti omeny, kad įsigijus SEO paslaugas, rezultatai yra matomi ne iš karto. Nepaisant didelio darbo ir laiko indėlio, mes rekomenduojame šią paslaugą kiekvienam tinklapio savininkui.

KLIENTŲ VALDYMO PROGRAMA (CRM)

Turite daugybę pastovių klientų, kurie kiekvieną kartą užsisako vis tą patį? O gal su kiekvienu klientu praleidžiate daug laiko ir kiekvieno susitikimo priimtą sprendimą reikia prisiminti? Klientų valdymo programa padės Jums palengvinti darbą ne tik su klientais, bet ir su Jūsų įmonės darbuotojais. Lengvai ir paprastai galėsite skirstyti savo darbuotojams užduotis, matyti jų užimtumą, visų klientų kontaktus. Šioje programoje yra integruotas vidinis pokalbių kambarys, galimybė prijungti elektroninį paštą ir naudojantis juo paskirti naujus darbus darbuotojams. Visa sistema yra puikiai pritaikyta mobiliam telefonui, tad galite stebėti darbuotojų darbą net kai Jūsų nėra biure.

ELEKTRONINIO PAŠTO DĖŽUTĖS IR INTERNETINIS VARDAS

Internetinio vardo įsigijimas yra toks pat svarbus dalykas kaip ir pats įmonės pavadinimas. Gerai pasirinktas domenas gali garantuoti Jūsų internetinės svetainės sėkmę. Tos įmonės, kurioms yra svarbu jos pačios vardas, dažniausiai pasirenka domeno pavadinimą pagal įmonės vardą (pvz. intersvetaine.lt). Visgi jeigu nusprendėte, jog Jums svarbiau būti lengviau randamiems internete, o įmonės vardas yra antroje vietoje, tai domeną yra geriau pasirinkti pagal tai, kuo Jūs užsiimate ir tai kokia fraze žmonės to ieško internete. Mūsų komanda padės Jums išsirinkti tinkamą vardą, pratęs jo gyvavimą po metų ir Jums nusipirkus kelis domenus galės visus juos nukreipti į vieną pagrindinį domeną. Taip pat sukursime Jums bendras ir vardines elektroninio pašto dėžutes pagal Jūsų turimo domeno galūnę (pvz. info@intersvetaine.lt). Ir visai nesvarbu ar pas Jus įmonėje dirba 10 ar 100 žmonių, sukursime el. pašto dėžučių tiek, kiek reikės.

PAIEŠKOS POZICIJAS MATYKITE PATYS SU RANKAWARE

Rekomenduojame tiems, kurie patys nori sekti raktažodžių poziciją paieškos varikliuose naudotis programa Rankaware. Programa iš ties puiki - itin patogūs valdymo įtaisai ir pateikimas informacijos leis Jums nesunkiai matyti dabartinę vieta tinklalapio internete, bei taip pat kas dien sekti pasikeitimus. Išbandyti programą nieko nekainuoja!