Klaipėdos „Sniego Gniūžtė“

Klaipėdos „Sniego Gniūžtė“

Prevencinė jaunimo programa, kurios metu neformaliuoju ugdymu bei veikla/užimtumu siekiama paskatinti jaunimą savo laisvalaikį leisti aktyviai be žalingų įpročių. Programa kviečia prisijungti jaunuolius, kurie nori išmokti linksmintis nenaudodami svaigalų bei psichotropinių priemonių. „Sniego Gniužtės“ padaliniai veikia visoje Lietuvoje, o jos skyrių galima rasti ir visame pasaulyje. Klaipėdos Sniego Gniūžtė yra Dvasinės Pagalbos Jaunimui centro bei Lietuvos Krikščioniškojo Jaunimo Blaivybės Sąjungos „Žingsnis“ narys. Programa vykdoma pagal „Operation Snowball“ akreditaciją.

www.sg-klp.lt

Rotary-Concordia Klaipėda

Rotary-Concordia Klaipėda

„Concordia 1826“ - tai Rotary klubas įsikūręs Klaipėdoje. Viena iš seniausių visuomeninių organizacijų Klaipėdos krašte, subūrusi šių laikų verslininkus vienam garbingam tikslui - puoselėti jūrinio miesto istoriją, atgaivinti tradicijas, skatinti visuomeninę ir kultūrinę veiklą, organizuojamais renginiais, įgyvendinti perspektyvias jaunų žmonių idėjas vardan gražesnio ir jaukesnio miesto.

www.rotary-concordia.lt

Vaikų Globos Namai „Rytas“

Vaikų Globos Namai „Rytas“

Vaikų globos namai „Rytas“ yra Klaipėdoje, kur palikti, pabėgę, neprižiūrimi ar tėvų netekę vaikai nuo 2 iki 19 metų amžiaus randa prieglobstį ir turi galimybę užaugti normalioje, žmogui pritaikytoje aplinkoje. Vienas iš svarbiausių globos namų tikslų yra užauginti vaiką su jam įskiepytomis vertybėmis, socialiniais įgūdžiais leisiančiais savarankiškai išgyventi pasaulyje sulaukus pilnametystės.

www.vgnrytas.lt