Pajūrio grindys - visų tipų grindų klojimas

Pajūrio grindys - įmonė, kuri atlieka PVC dangų klojimą, kiliminių dangų klojimą.

Prašmatnus naujas tinklalapis įmonei UAB PAJŪRIO GRINDYS, kuri teikia kokybiškas paslaugas, tokias kaip PVC dangos klojimas, kliminės dangos klojimas. Buvo itin malonu sukurti tokį stilingą tinklalapį įmonei, kurios paslaugomis patiems teko pasinaudoti. Rekomenduojame.

www.pajuriogrindys.lt

Olgos apdaila - Olga Boimistruk

Olgos apdaila - Olga Boimistruk - Vidinė butų ir namų apdaila | Tapetavimas | Dažymas | Dekoratyvinė apdaila

Sukurtas paprastas, jaukus, bet tuo pačiu ir itin informatyvus tinklalapis Olgai Boimistruk, kuri itin greitai ir kokybiškai atlieka namų ir butų vidinę apdailą. Taip pat teikia dažymo, tapetavimo bei dekoratyvinės apdailos paslaugas.

www.olgosapdaila.lt

Tolada

UAB Tolada - visos statybos paslaugos

Pastatyta, pagaminta itin žaisminga, bet tuo pačiu ir rimta, nauja internetinė svetainė įmonei, kuri teikia visas statybos paslaugas visoje Lietuvoje.

www.tolada.lt

Melt Water Is Life

Melt Water Is Life - sveikų ir inovatyvių produktų gamybos įmonė

Research and Production Company "Melt Water", UAB - sveikų ir inovatyvių produktų gamybos įmonė. Tyro, iš ledo pagaminto, premium klasės tirpsmo vanduo vandens pardavimo kompanija ši jau daugelį metų dirba pagal aukščiausius standartus atitinkančia įranga bei technologijas.

www.meltwaterislife.com/lt

Elektrifikacija

Elektrifikacija

UAB „Elektrifikacijos paslaugos“ teikia elektros montavimo darbų paslaugas visoje Lietuvoje. Įmonė sėkmingai dirba jau daugelį metų vadovaudamasi savo misija „Kurti ir įgyvendinti inžinerinių tinklų bei sistemų projektinius sprendimus“.

www.elektrifikacija.lt

Relink

Relink

„Relink“ įmonė užsiima naudotų ir naujų padangų prekyba, montavimu, automobilių dalių prekyba ir užsakymu bei SWD RHEINOL alyvos prekyba.

www.relink.lt

MB Construction

MB Construction

"MB Construction" - Lietuvoje įsikūrusi statybos įmonė teikianti bendrus statybos darbus, vidaus apdailos darbus, nestandartinių baldų ir laiptų gamybą, namų statybą bei renovaciją.

www.mbconstruction.lt

Even Group

evengroup

„Even Group“ įmonė užsiima pastolių nuoma, jų montavimu, pardavimu.

www.evengroup.lt

Filtrai vandeniui

Filtrai vandeniui

UAB „Corner Group“ padalinys „Corner Aqua“ specializuojasi vandens valymo technologijų srityje. Įmonė užsiima vandens filtrų ir jų eksploatacinių medžiagų prekyba, filtrų parinkimu ir pritaikymu, atlieka filtrų montavimo darbus, turi garantinį servisą.

www.filtraivandeniui.lt

Kaminų sistemos

Kaminų sistemos

UAB „Vyjuta“ yra įgaliotas Leier atstovas Lietuvoje. Prekiauja kaminų sistemomis, ventiliacijos sistemomis, vazonais gėlėmis ir polistirolu.

www.kaminusistemos.eu

Even Energija

Even Energija

„Even Energija“ atstovauja šildymo įrenginių gamintojus RIKA bei EFFECTA, prekiauja malkiniais-dujų generaciniais ir granuliniais šildymo katilais ir šildymo krosnelėmis, taip pat siūlo montavimo, įrenginių priežiūros ir konsultavimo paslaugas.

www.evenenergija.lt

Hondera

Hondera

„Hondera“ yra oficialus Hondos koncerno atstovas Klaipėdoje. Įmonė vykdo Hondos markės automobilių prekybą, suteikia garantiją, teikia kvalifikuoto serviso paslaugas, specialistų konsultacijas.

www.hondera.lt

Montroma

Montroma

UAB „Montroma“ gamina įvairią produkciją iš medienos. Įmonės produktų kataloge yra ąžuolinės durys, laiptai, įvairios statybinės konstrukcijos (pavėsinės, dailylentės, tvoros), baldai iš natūralaus medžio. Didžioji dalis produkcijos yra eksportuojama į užsienio šalis.

www.montroma.eu