Pajūrio grindys - visų tipų grindų klojimas

Pajūrio grindys - įmonė, kuri atlieka PVC dangų klojimą, kiliminių dangų klojimą.

Prašmatnus naujas tinklalapis įmonei UAB PAJŪRIO GRINDYS, kuri teikia kokybiškas paslaugas, tokias kaip PVC dangos klojimas, kliminės dangos klojimas. Buvo itin malonu sukurti tokį stilingą tinklalapį įmonei, kurios paslaugomis patiems teko pasinaudoti. Rekomenduojame.

www.pajuriogrindys.lt

Olgos apdaila - Olga Boimistruk

Olgos apdaila - Olga Boimistruk - Vidinė butų ir namų apdaila | Tapetavimas | Dažymas | Dekoratyvinė apdaila

Sukurtas paprastas, jaukus, bet tuo pačiu ir itin informatyvus tinklalapis Olgai Boimistruk, kuri itin greitai ir kokybiškai atlieka namų ir butų vidinę apdailą. Taip pat teikia dažymo, tapetavimo bei dekoratyvinės apdailos paslaugas.

www.olgosapdaila.lt

Tolada

UAB Tolada - visos statybos paslaugos

Pastatyta, pagaminta itin žaisminga, bet tuo pačiu ir rimta, nauja internetinė svetainė įmonei, kuri teikia visas statybos paslaugas visoje Lietuvoje.

www.tolada.lt

Pokerio mokykla

Pokerio mokykla - išmok žaisti pokerį ir pelnytis iš to.

Stilinga, moderni svetainė pokerio mokyklos, kur Jus profesionalai išmokins pelningai žaisti pokerį.

www.pokeriomokykla.com

Vasaros fiesta

Vasaros fiesta - 2 dienos, nuostabi gamta, gyvo garso koncertas, aktyvios pramogos ir geriausi M Capital draugai bei pažįstami: M Capital „Vasaros fiesta“ – liepos 9 – 10 d., sodyba „Prie Gardelių“.

Itin žaisminga ir jaunatviška nauja internetinė svetainė smagiai vasaros fiestos įvykiui. Svetainė sukurta vieno puslapio pagrindu.

www.vasarosfiesta.lt

Famous Brands

Famous Brands - įžymių drabužių gamintojų parduotuvė

Sukurta dar viena internetinė parduotuvė. Šį sykį originalių rūbų elektroninė parduotvė, kurioje galima įsigyti žinomiausių rūbų gamintojų rūbus iš viso pasaulio.

www.famousbrands.lt

Mažylių Mada

Mažylių mada - prekės kūdikiams, vaikams ir paaugliams.

Mažylių Mada. Taip vadinasi nauja internetinė parduotuvė, kurioje prekiaujama prekėmis kūdikiams, vaikams ir paaugliams. Daugybė madingų ir nebrangių prekių rasite šioje internetinėje parduotuvėje.

www.mazyliumada.lt

Melt Water Is Life

Melt Water Is Life - sveikų ir inovatyvių produktų gamybos įmonė

Research and Production Company "Melt Water", UAB - sveikų ir inovatyvių produktų gamybos įmonė. Tyras, iš ledo pagamintas, premium klasės tirpsmo vanduo.Ši vandens pardavimo kompanija jau daugelį metų dirba su aukščiausius standartus atitinkančia įranga bei technologijomis.

www.meltwaterislife.com/lt

AA Renginiai

AA Renginiai - visos renginių organizavimo paslaugos visoje Lietuvoje

AA Renginiai - visos renginių organizavimo paslaugos visoje Lietuvoje. Nuo renginio įgarsinimo iki profesionalių vedėjų Jūsų vestuvėms, gimtadienio vakarėliui, įmonės šventei ir kitiems renginiams. Taip pat AA RENGINIAI siūlo ir įgarsinimo paslaugas, garso aparatūros nuomą.

www.aarenginiai.lt

Devil Forge

Devil Forge - gamyba iš metalo, metalo gaminiai, visi metalo apdirbimo darbai.

Devil Forge, tai UAB „Plieno kelias“ brendas. Šioje naujoje, modernioje internetinėje elektroninėje parduotuvėje iš viso pasaulio galima įsigyti itin aukštos kokybės metalo gaiminimo, metalo apdirbimo krosnių, žaizdrų, degiklių. Taip pat gaminama ir pagal individualius užsakymus. Tinklapis pateikiamas anglų kalba.

www.devil-forge.com

Kinų Bambukas

Kinų bambukas

Kinų bambukas - kinų restoranas Klaipėdos mieste, kuriame siūloma paragauti gardžiausių rytietiškos virtuvės patiekalų bei įsijausti į rytietiškos kultūros atmosferą apsuptiems skambančios muzikos garsų ir neįprastų interjero potėpių.

www.kinubambukas.lt

Transkomsta

Transkomsta

UAB „Transkomsta“ užsiima krovinių pervežimais geležinkeliu, autotransportu, jūrų keliais bei oru, tarpininkavimu muitinėje, transporto logistika ir gali pasiūlyti sandėliavimo paslaugas. Įmonės darbuotojai parinks optimaliausią pervežimo maršrutą, pristatys krovinius iki pat durų ir pasiūlys visas su krovinių gabenimu susijusias paslaugas.

www.transkomsta.lt

Disineda

disineda

Disineda prekiauja originaliomis BMW, Porsche, Audi, Ferrari, Volkswagen, Lexus automobilių detalėmis bei teikia kokybišką aptarnavimą.

www.disineda.lt

iNotaras

iNotaras

iNotaras - Klaipėdos miesto antrasis notarų biuras. Visos notaro paslaugos vienoje vietoje. Inovatyvi svetainė skirta inovatyviems žmonėms.

www.inotaras.lt

MB Construction

MB Construction

MB Construction - Lietuvoje įsikūrusi statybos įmonė teikianti bendrus statybos darbus, vidaus apdailos darbus, nestandartinių baldų ir laiptų gamybą, namų statybą bei renovaciją.

www.mbconstruction.lt

IT Logistics

Tarptautinės Logistikos Centras

Tarptautinės Logistikos Centras - įmonė kuri užsiima ekspedicinėmis paslaugomis. Pagrindinė veiklos yra: krovinių pervežimas jūriniais konteineriais, krovinių gabenimas laivais, geležinkeliu bei autotransportu; krovinių perkrovimo/sandėliavimo organizavimas Klaipėdos uoste; optimalių krovinių gabenimo maršrutų parinkimas; transporto logistika; krovinių pristatymas “nuo durų iki durų”; visų tipų laivų agentavimas; laivų frachtavimas.

www.itlogistics.lt

Viliota

Viliota

Kelionių organizatorius „Viliota“ siūlo keliones į egzotines šalis, pažintines bei poilsines keliones, paskutinės minutės pasiūlymus, parodas, muges, ekstremalias pramogas tiek užsienyje, tiek Lietuvoje, padeda sutvarkyti vizas, reikalingas tam tikrose šalyse.

Klaipėdos „Sniego Gniūžtė“

Klaipėdos „Sniego Gniūžtė“

Prevencinė jaunimo programa, kurios metu neformaliuoju ugdymu bei veikla siekiama paskatinti jaunimą savo laisvalaikį leisti aktyviai be žalingų įpročių. Programa kviečia prisijungti jaunuolius, kurie nori išmokti linksmintis nenaudodami svaigalų bei psichotropinių priemonių. Klaipėdos Sniego Gniūžtė yra Dvasinės Pagalbos Jaunimui centro bei Lietuvos Krikščioniškojo Jaunimo Blaivybės Sąjungos „Žingsnis“ narys. Programa vykdoma pagal „Operation Snowball“ akreditaciją.

www.sg-klp.lt

Elektrifikacija

Elektrifikacija

UAB „Elektrifikacijos paslaugos“ teikia elektros montavimo darbų paslaugas visoje Lietuvoje. Įmonė sėkmingai dirba jau daugelį metų vadovaudamasi savo misija „Kurti ir įgyvendinti inžinerinių tinklų bei sistemų projektinius sprendimus“.

www.elektrifikacija.lt

Relink

Relink

„Relink“ įmonė užsiima naudotų ir naujų padangų prekyba, montavimu, automobilių dalių prekyba ir užsakymu bei SWD RHEINOL alyvos prekyba.

www.relink.lt

Even Group

evengroup

„Even Group“ įmonė užsiima pastolių nuoma, jų montavimu, pardavimu.

www.evengroup.lt

Baltijos Verslo ir Paslaugų Grupė

Baltijos Verslo ir Paslaugų Grupė

Baltijos Verslo ir Paslaugų Grupė siūlo mikroautobusų ir automobilių nuomą. Galima rinktis iš įvairių automobilių, taip pat pasinaudoti siūlomomis papildomomis paslaugomis: keleivių vežimu, prabangių automobilių nuoma, automobilio nuoma su vairuotoju.

www.bvpg.lt

Poilsio kompleksas, sodyba „Lingrida“

Poilsio kompleksas, sodyba Lingrida

„Lingrida“ - tai jaukus poilsio kompleksas įsikūręs Žemaitijoje, tad visai netoli Klaipėdos, Gargždų bei Kretingos. Sodyboje yra pobūvių salė, pirtys, kubilas, 25 miegamieji, krepšinio aikštelė, teniso kortai, prūdai, kuriuose galima užsiimti mėgėjiška žvejyba, bei talpi automobilių stovėjimo aikštelė.

www.lingrida.lt

Rotary-Concordia Klaipėda

Rotary-Concordia Klaipėda

„Concordia 1826“ - tai Rotary klubas įsikūręs Klaipėdoje. Viena iš seniausių visuomeninių organizacijų Klaipėdos krašte, subūrusi šių laikų verslininkus vienam garbingam tikslui - puoselėti jūrinio miesto istoriją, atgaivinti tradicijas, skatinti visuomeninę ir kultūrinę veiklą, organizuojamais renginiais, įgyvendinti perspektyvias jaunų žmonių idėjas vardan gražesnio ir jaukesnio miesto.

www.rotary-concordia.lt

Vaikų Globos Namai „Rytas“

Vaikų Globos Namai „Rytas“

Vaikų globos namai „Rytas“ yra Klaipėdoje, kur palikti, pabėgę, neprižiūrimi ar tėvų netekę vaikai nuo 2 iki 19 metų amžiaus randa prieglobstį ir turi galimybę užaugti normalioje, žmogui pritaikytoje aplinkoje. Vienas iš svarbiausių globos namų tikslų yra užauginti vaiką su jam įskiepytomis vertybėmis, socialiniais įgūdžiais leisiančiais savarankiškai išgyventi pasaulyje sulaukus pilnametystės.

www.vgnrytas.lt

EkoTiens

EkoTiens

EkoTiens siūlo natūralius produktus iš gamtos. Įmonė prekiauja maisto papildais, bioinžineriniais prietaisais, kosmetika, parfumerija, higienos priemonėmis ir produktais buičiai.

www.ekotiens.lt

Filtrai vandeniui

Filtrai vandeniui

UAB „Corner Group“ padalinys „Corner Aqua“ specializuojasi vandens valymo technologijų srityje. Įmonė užsiima vandens filtrų ir jų eksploatacinių medžiagų prekyba, filtrų parinkimu ir pritaikymu, atlieka filtrų montavimo darbus, turi garantinį servisą.

www.filtraivandeniui.lt

Kaminų sistemos

Kaminų sistemos

UAB „Vyjuta“ yra įgaliotas Leier atstovas Lietuvoje. Prekiauja kaminų sistemomis, ventiliacijos sistemomis, vazonais gėlėmis ir polistirolu.

www.kaminusistemos.eu

Man With Van 4 You

Man With Van 4 You

Įmonė „Man With Van 4 You“ yra įsikūrusi Notingame, Anglijoje. Pagrindinė įmonės veikla yra perkraustymo paslaugos. Papildomai įmonė siūlo prekių pristatymo paslaugas.

www.manwithvan4you.co.uk

Even Energija

Even Energija

„Even Energija“ atstovauja šildymo įrenginių gamintojus RIKA bei EFFECTA, prekiauja malkiniais-dujų generaciniais ir granuliniais šildymo katilais ir šildymo krosnelėmis, taip pat siūlo montavimo, įrenginių priežiūros ir konsultavimo paslaugas.

www.evenenergija.lt

Hondera

Hondera

„Hondera“ yra oficialus Hondos koncerno atstovas Klaipėdoje. Įmonė vykdo Hondos markės automobilių prekybą, suteikia garantiją, teikia kvalifikuoto serviso paslaugas, specialistų konsultacijas.

www.hondera.lt

Montroma

Montroma

UAB „Montroma“ gamina įvairią produkciją iš medienos. Įmonės produktų kataloge yra ąžuolinės durys, laiptai, įvairios statybinės konstrukcijos (pavėsinės, dailylentės, tvoros), baldai iš natūralaus medžio. Didžioji dalis produkcijos yra eksportuojama į užsienio šalis.

www.montroma.eu

Finslita

Finslita - buhalterinės paslaugos

„Finslita“ teikia visas buhalterinės apskaitos, personalo apskaitos paslaugas. Taip pat tvarko apleistą buhalteriją, pildo paraiškas bankas, daro bankinius pavedimus, ataskaitas audito įmonėms bei akcijų pirkėjams, paruošia apskaitos politiką ir pritaiko ją įmonei.

www.finslita.lt