ĮMONĖS VEIKLA

„Inter Svetainė“ – tai šviežias kąsnis verslui su patyrusiais savo srities specialistais. Mūsų žmonės kuria internetines svetaines, firminį įmonės stilių, atnaujina svetainės administravimą, sutvarko paieškos sistemos reitingą, siūlo darbo optimizavimo ir grafinio dizaino paslaugas – trumpai tariant, Inter Svetainė gali pasiūlyti viską, ko reikia, kad Jūsų verslas internetinėje erdvėje klestėtų. Mūsų klientai skatina mus tobulėti ir būti geriausiais, o mes atsilygindami jiems paruošiame tai, ko jiems iš tiesų reikia. Mes Jums garantuojame, jei...

Norite naujos, modernios, bet nesudėtingos interneto svetainės? – Mes tai padarysime!
Norite naujo įvaizdžio savo įmonei, naujų vizitinių, kitokio logotipo? – Mes tai padarysime!
Norite optimizuoti savo darbus, bet nežinote kaip? – Mes Jums rasime sprendimą!
Norite būti geriau žinomi internetinėse paieškos sistemose? – Mes tai išspręsime!
Jeigu yra dar kažkas ko Jūs norite, pasakykite, ir jei tai mūsų jėgoms – mes tai irgi padarysime!

KOMANDA

„Inter Svetainė“ komanda yra kaip tikra šeima. Visi mūsų komandos nariai turi teisę išreikšti savo pastebėjimus, pageidavimus ir net nepasitenkinimą, todėl darbas komandoje yra ne tik sklandus, malonus, bet ir atviras naujovėms bei pokyčiams. Kiekvienas komandos narys globoja vienas kitą, tad nesutarimai čia retas svečias, o konstruktyvi kritika padeda atsikratyti bet kokio blogesnio įpročio.
„Inter Svetainė“ – tai jauna, dinamiška profesionalų komanda, padedanti savo laiką branginantiems verslininkams susikurti virtualų įvaizdį internetinėje erdvėje. „Inter Svetainė“ buvo sukurta su mūsų visų darbuotojų pagalba, todėl mes ją globojame ir mylime.

MISIJA

Padėti įmonėms susikurti unikalų internetinį įvaizdį, teikiant jiems kokybiškas paslaugas ir profesionalius patarimus.

Mes stengiamės pateikti klientui originaliausias idėjas, kurios būtų veiksmingos ir tarnautų jiems šimtu procentu. Mums svarbu, kad kliento poreikiai ir lūkesčiai būtų išpildyti. Kurdami kokybiškas internetines svetaines mes kuriame ir švaresnes internetines platybes.

VIZIJA

Apjungdami naujoves, kokybę ir grožį mes tapsime pavyzdžiu kitoms interneto svetainių kūrimo įmonėms. Klientus, taip pat kaip ir savo darbuotojus, skatinsime atskleisti savo geriausias savybes.

Mes tikime, kad kokybiškos internetinės svetainės yra ne ką svarbesnės už kokybiškai suteiktą paslaugą. Būdami patikimu partneriu įmonėms, mes joms padėsime įgyvendinti savo siekius ir vizijas.

VERTYBĖS

Nuoširdus kontaktas - vertiname kiekvieną klientą, tad su jais bendraujame nuoširdžiai ir atvirai.

Atsakingumas - ką pažadame, tą ir įvykdome.

Skaidrumas - stengiamės, kad mūsų sukurtos vizijos nebūtų panaudotos kur nors kitur.

Profesionalumas - mes dirbame atsakingai ir visada stengiamės išlikti profesionalūs bet kokioje situacijoje. Remiamės per laiką patikrintomis ir vis atnaujinamomis žiniomis.

„Paprastai ir lengvai“ politika. Kad išvengtumėme sudėtingų situacijų mes sukūrėme paprastą trijų žingsnelių sistemą. Viskas, ką reikia žinoti ar padaryti klientui yra čia.

KARJERA

Mes tikime, kad didžiausia įmonės vertybė yra jos darbuotojai, todėl juos renkamės atsakingai, o pasirinkę mylime, lepiname ir užtikriname, kad jie jaustųsi maloniai darbo aplinkoje. Mūsų darbuotojai turi galimybę patys susidaryti savo darbo grafiką, jiems yra suteikiamos visos socialinės garantijos, o atlyginimai mokami laiku. Jeigu Jus domina internetinių svetainių kūrimas ir norite tapti mūsų šaunios komandos dalimi, tada Jūs galite kandidatuoti į pardavimų vadybininko, programuotojo ar grafikos dizainerio darbo vietą mūsų įmonėje. Tiesiog atsiųskite mums savo CV su motyvaciniu laišku, kodėl norite šio darbo, ir mes su Jumis susisieksime. Taip pat mes kviečiame atlikti praktiką verslo, reklamos, informacinių technologijų studijų krypčių studentus.