KODĖL REIKALINGA INTERNETINĖ SVETAINĖ?

Interneto svetainė atlieka realios parduotuvės arba ofiso rolę. Ne visi klientai gali bet kada atvažiuoti pažiūrėti, ką Jūsų įmonė turi pasiūlyti. Tada jie naudodami interneto prieigą suranda Jus internete ir sužino viską, ko jiems tuo metu reikia. Interneto svetainė yra dar viena reklamos forma, kuri suteikia daugiausiai informacijos iš visų žinomų klasikinių reklamos būdų. Jūsų internetinėje svetainėje klientai gali rasti įmonės kontaktus, siūlomų prekių ar paslaugų aprašymus, nuotraukas, įmonės istoriją bei bendrauti su Jumis virtualiai. Tokiu būdų Jūs patys turite galimybę pritraukti ir sudominti klientą.

KOKIE SVETAINĖS KŪRIMO ETAPAI?

Viskas prasideda nuo bendravimo su klientu. Iš pradžių yra aptariami svarbiausi kriterijai reikalingi pradėti svetainės dizaino kūrimą. Todėl yra labai svarbu, kad klientas žinotų, ko jis nori, turėtų numatęs spalvinę gamą, stilistiką bei detales kurias jis norės įkomponuoti į tinklapio dizainą (logotipas, vizitinės kortelės dizaino elementai, tinklapio fonas). Tada pradedami pirmieji darbai: kuriamas pirminis dizaino variantas ir pateikiamas klientui įvertinti, pakoreguoti bei išsakyti pageidavimus. Kai po pataisymų dizainas yra patvirtinamas, pradedamas programavimo darbas, kad tinklapis galėtų pilnai funkcionuoti internete. Tai gali užtrukti iki keleto savaičių, tuo laikotarpiu klientas atsiunčia tekstinę ir grafinę informaciją, kurią norės patalpinti tinklalapyje bei periodiškai sulaukia žinių iš programuotojo apie tam tikrus patikslinimus, jei tokių prireikia. Kai programavimas yra baigtas, svetainė nusiunčiama klientui paskutiniam patvirtinimui ir iškart po to ji publikuojama internete.

KIEK LAIKO TRUNKA TINKLAPIO SUKŪRIMAS?

Visas procesas gali trukti nuo vienos iki šešių savaičių. Sukūrimo laikas labiausiai priklauso nuo projekto sudėtingumo ir nuo paties kliento. Jeigu klientas įvykdo laiku visus savo įsipareigojimus (laiku patvirtina tinkamą dizainą, pateikia reikalingą informaciją, sutartu laiku išsako pageidavimus ir sumoka avansą) tinklapio sukūrimas neužsitęsia ir yra įvykdomas numatytu laiku. Tačiau, jeigu pats klientas vėluoja įvykdyti savo įsipareigojimus, jis turėtų nenustebti, kad projekto užbaigimas taip pat gali užtrukti.

KAS SUDARO SKAITMENINĮ ĮVAIZDĮ?

Skaitmeninis įvaizdis, kalbant platesne prasme, apima visą įmonės firminį įvaizdį. Šiame skaitmeniniame amžiuje didžioji dalis įmonės įvaizdžio yra sukuriama naudojant skaitmenines technologijas, kurių dėka sukurtas objektas vėliau gali būti panaudotos praktiškai bet kur, kur tik galite įsivaizduoti. Skaitmeninį įvaizdį sudaro logotipas, internetinė svetainė, vizitinės kortelės, firminiai blankai, vokai, aplankai, bloknotai, firminiai drabužiai, verslo dovanos, Jūsų įmonę atspindintys atvirukai ir dar daugiau. Įvaizdžio dalimi yra laikomi elektroninio pašto adresai bei įmonės pastatas, kuriame ji įsikūrusi. Trumpai tariant, skaitmeninis įvaizdis apima visą Jūsų įmonės atributiką nuo logotipo, dominuojančių spalvų iki visur atpažįstamų įmonės firminio stiliaus detalių.

KOKIE YRA ATSISKAITYMO ETAPAI?

Atsiskaitymas už suteiktas paslaugas įvyksta po paslaugos suteikimo. Klientas gali būti ramus, kad jam nereikės mokėti už tai, kas dar nėra atlikta. Mokėjimas yra išskirstomas į dvi dalis. Pirmoji dalis, vadinama avansu, sumokama po dizaino patvirtinimo. Likusi sumos dalis sumokama, kai internetinė svetainė yra pabaigiama ir patvirtinama kliento. Klientui sumokėjus tinklapis yra aktyvuojamas.